Mobil Ödeme

Mobil Ödeme


Avea, Turkcell veya Vodafone cep telefonu hattınız mevcutsa eğer ascpro yazıp 7979'a SMS göndererek 1 yıllık tam sürüm kullanım lisansınızı anında satın alabilirsiniz (7/24).  Serial numaranız 30 sn içerisinde cep telefonunuza SMS mesajı olarak gelecektir.  Not: Bu işlemi yapabilmeniz için hattınızın mobil ödemelere açık olması gerekmektedir.  Cep telefonu operatörünüze ait müşteri hizmetlerini arayarak hattınızı mobil ödemelere açtırtabilirsiniz.

Avea Mobil Ödeme için ücret: 32,00 TL (KDV dahil)
TurkcellMobilÖdeme için ücret: 32,00 TL (KDV dahil)
Vodafone Mobil Ödeme için ücret: 32,00 TL (KDV dahil)

Avea ve Turkcell kullanıcılarının gönderdiği her SMS 50Kr (KDV ve ÖİV dahil), Vodafone kullanıcılarının gönderdiği her SMS 41Kr (KDV ve ÖİV dahil) olarak ücretlendirilir. Bilgilendirme mesajları ve Turkcell kullanıcılarının 7979'a gönderdikleri SMS'ler ücretsizdir. Mobil ödeme servisinin sunulabilmesi için üyelik kapsamındaki bilgilerinizin iş ortakları ile paylaşılması gerekmektedir.

Advanced System Care Pro full sürüm serial numaranızı satın aldıktan sonra lisansınızı etkinleştirmek için program içerisindeki "Şimdi Yükseltin" --> "Lisans Gir" --> "Lisans Kodu" bölümüne lisans numaranızı girip "Şimdi Etkinleştir!" butonuna tıklayınız böylece programın tam sürümünü lisanslı olarak kullanabilirsiniz.
 
Avea Mobil Ödeme hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
TurkcellMobilÖdeme hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.
Vodafone Mobil Ödeme hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.


Bu ödeme işlemini onaylayarak Turkcell Mobil Ödeme çerçeve sözleşmesini onaylamış olursunuz: https://trcll.im/sozlesme