Sıkça Sorulan Sorular

Satın alacağımız Advanced SystemCare Pro lisansı ne kadarlık süre için geçerlidir?
Lisansınızın geçerlilik süresi 1 yıldır.  Kullanım süresi lisansın ilk defa aktive edilmesiyle başlamakta ve 1 tam yılın sonunda geçerliliğini yitirmektedir.  Bu süre sonunda programı kullanmaya devam edebilmek için yeniden lisans satın alınması gerekmektedir.


Bilgisayarımı formatlarsam aynı lisans kodunu kullanabilecek miyim?
Bilgisayarınızı formatlarsanız aynı lisansı kullanmaya devam edebilirsiniz.


Yeni bir bilgisayar alırsam aynı lisans kodunu kullanabilecek miyim?
Yeni bir bilgisayar aldığınız takdirde hard disk seri numaranız da değişeceği için lisansınız farklı bilgisayarlarda aktive edilmiş olacak ve IOBit merkezi tarafından otomatik olarak bloke edilebilecektir.


Satın aldığımız lisans numarasını hem evimdeki hem de iş yerimdeki bilgisayarlarda kullanabilir miyim?
Satın almış olduğunuz Advanced System Care Pro lisansının sadece tek bir bilgisayar için geçerli olduğunu ve bu lisans numarasını birden fazla bilgisayarda kesinlikle kullanmamanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.


Lisans numaramı satın aldım ancak program içerisinde nereye gireceğim?
Advanced System Care Pro full sürüm lisans numaranızı satın aldıktan sonra program içerisindeki "Şimdi Yükseltin" --> "Lisans Gir" --> "Lisans Kodu" bölümüne lisans numaranızı girip "Şimdi Etkinleştir!" butonuna tıklayınız böylece programın tam sürümünü lisanslı olarak kullanabilirsiniz.


Bilgisayarımı formatladıktan sonra lisans numaramı kaybettim, lisans numaramı tekrar nasıl elde edebilirim?
Lisansınızı bizim üzerimizden satın aldıysanız eğer bizimle irtibata geçerek lisans numaranızı yeniden öğrenebilirsiniz. Ek olarak http://www.iobit.com/lostcode.php adresindeki ilk kutucuğa email adresinizi girerek lisans numaranızın yeniden email'inize gönderilmesini sağlayabilirsiniz.


Çeşitli forumlarda programın crackli ve tam sürüm olduğu iddia edilen versiyonları mevcut, size ödeme yapmak yerine crack'li versiyon veya kopya serial numarası kullanamaz mıyım?
Çeşitli internet forumlarında crack'li veya tam sürüm olarak adlandırılan versiyonların virüs/trojan tarzı zararlı içerikler barındırdığını ve bilgisayarınıza zarar vereceğini unutmayınız.  Programın resmi dağıtıcısı IObit firması olup, programın son versiyonunu sitemizdeki download bölümünden bilgisayarınıza kurabilirsiniz.  Firmamızdan satın alacağınız serial numarası ile programı tam sürüm olarak lisanslı bir şekilde kullanabileceksiniz.


Advanced SystemCare Pro programının son sürümünü nasıl temin edebilirim?
Advanced System Care Pro programının son versiyonunu sitemizin üst menüsünde yer alan "Download" linkine tıklayarak indirebilirsiniz.


Lisans işlemini neden sizin üzerinizden yapmalıyım?
Advanced SystemCare `in kendi sitesinde ödemeleri ancak paypal veya kredi kartıyla yapabiliyorsunuz, Advanced SystemCare yetkili satıcısı olarak bizler banka havalesi / eft, kredi kartı veya mobil ödeme yöntemiyle TL olarak ödeme kabul edebilmekteyiz, ödemeniz hesabımıza ulaştıktan hemen sonra işlemleriniz gerçekleştirilip size özel lisanslandırılmış olan serial numaranız email adresinize gönderilmektedir.  Ayrıca satış sonrası Türkçe olarak destek de alabilmektesiniz.


Satın aldığım lisansı Advanced SystemCare Pro programı kabul etmiyor? Yanlış lisans numarası uyarısı veriyor, ne yapabilirim?
Lisans numaranızı programa girerken küçük harf / büyük harflere dikkat ederek giriniz, ek olarak en çok yapılan hatalardan birisi de "g" ve "q" harflerini yanlış yazmaktır.  Lisansınızı doğru olarak dikkatlice girdiğiniz takdirde hata vermeyecektir.


Advanced SystemCare Pro programını bilgisayarımdan nasıl kaldırabilirim?
Programı kullanmaya devam etmek istemiyorsanız eğer Başlat --> Tüm programlar --> Advanced SystemCare Pro --> Uninstall Advanced SystemCare Pro adımlarını takip ederek programı bilgisayarınızdan kolaylıkla kaldırabilirsiniz.